10 příznaků napadení temnými silami

 •  327 views

By

Negativní energie může vstoupit do života každého z nás. Tím spíše, pokud dovolíme, aby nás v běžném životě obklopovali příliš negativní lidé, kteří ať už vědomě či nikoliv žijí ze šíření podlých, zákeřných a nemocných nálad. Mnoho lidí si ani neuvědomuje, že trvající nápor temné energie je zcela nekontrolovatelný a postupně z nich vytváří naprosté trosky, kteří jsou pak ideálním cílem manipulace vychytralých psychopatů a sociopatů v čele s politiky, těžících z bezvýchodnosti životů svých potencionálních oveček.

Samozřejmě příznaků, že jste pod krutou nadvládou temných kosmických sil prostřednictvím bytostí z masa a kostí, je celá řada. My se soustředíme na 10 základních, přitom tak běžných, že je bereme jako součást běžného života.

Ano, v život v této realitě je postavený na dualitě, takže negativita je přirozenou protiváhou pozitivity. Co už ale v pořádku určitě není, je závislost na jednom či druhém extrému. V případě pozitivity je to přehnaný pozitivismus, který může v krajním případě vést až k totálnímu naivismu.

U negativity je to zase upadnutí do bažiny negativismu, kdy čím více se snažíme agresivní silou z ní dostat, tím hlouběji se do ní propadáme. Přitom příznaky jsou opravdu velmi nenápadné, posuďte sami.

1. Cítíte se stále vyčerpaní

Všechna ta negativní energie vás doslova vysává. Cítíte se stále vyčerpaní. Zdá se, že se nic nedaří. Není naděje, že se to změní. ANO, MÁTE PRAVDU. Nic se nezmění, pokud to Vy nezměníte. Ano, Vy, kteří stále čekáte, až se stane zázrak. On se stát může, ale jedině díky Vašemu přičinění. Nikdo Vás nepřijde zachránit, žádný spasitel, který bude tvrdit, že zařídí, aby bylo líp. Okamžitě tyto budižničemy vyhoďte ze své hlavy, protože ve skutečnosti jsou to právě oni, kteří Vás vpravdě upírsky pomaličku vycucávají. Nenechte se.

2. Už vás netěší věci, které jste dřív dělali s nadšením

Prostě už nenacházíte radosti z věcí, které jste tak milovali. Jako by ukazatel pozitivního paliva spadl na nulu. Nenacházíte už nic, co by Vás činilo šťastnými. A nyní zásadní otázka – jste šťastní, že vůbec žijete? Po pravdě si odpovězte. Pokud nejste invalidní, můžete se volně pohybovat, vidíte, slyšíte, cítíte, není už samotným štěstím skutečnost, že buňky Vašeho těla Vám umožňují žít? Vezměte si takový kámen. Sice má taky své vědomí, ale je mu to na prd, protože se nemůže hýbat. Vy ano. Ještě STÁLE jste v depresi?

3. Máte potíže se spánkem

Neustále se stresujete a trápíte se starostmi. Čím více se jim podřizujete, tím hůře spíte. Jenže jak ten neustálý depresivní monolog v hlavě vypnout? Zkuste třeba tohle: Teď najednou ztuhněte, vůbec se nehýbejte, jen očima sledujte tento text. Zastavte svou mysl, i když se bude kroutit, na minutu propíchněte svým zrakem následující slovo – STOP. Tak co, lepší?

4. Stále dlíte v obavách

Nedaří se vám hodit za hlavu obavy. Ba co více, ani se o to nepokoušíte. Všimli jste si vůbec, že bezstarostnost vám už dávno společníka nedělá? Uvědomte si, že po Vaší smrti všechny Vaše aktuální starosti se rozplynou jako pára nad hrncem. Tak nač se vůbec něčím trápit, když je to tak bezvýznamné, bez ohledu na to, kdy vůbec umřete?

5. Necháte ostatní mluvit do Vašeho života

Když dovolíte ostatním, aby vám říkali, co máte dělat, má to na Vás krajně negativní vliv.

Prostě si uvědomte sami sebe ve svém životě. Nenechte si vnutit, že ostatní se změní, až když Vy se změníte.

Vy se nemáte měnit, Vy se máte přerodit do nové formy existence.

Nebuďte otrokem, dělejte, co citíte. Osvoboďte se od závislosti na společnosti.

Žijte svůj život po svém, nikdo nemá právo Vás předělávat

Musíte žít svůj život tak, jak sami chcete. Pokud se necháte ostatními ovládat, pak opravdu nikdy nebudete šťastní.

6. Jste příliš citliví na kritiku

Někdy, když vás lidé kritizují, nemyslí to nutně zle. V drtivé většině případů, když na Vás domněle útočí, ve skutečnosti řeší sami sebe, aniž by si toho byli vědomi. Miguel Ruiz říká, neberte nic osobně. My přidáváme, neberte se vážně, protože jinak se nikdy nezbavíte svého egoismu. Smějte se sami nad sebou, když Vám něco spadne na zem, ve skutečnosti jsme všichni legrační, protože kdyby většina z nás věděla, kým ve skutečnosti jsme, museli bychom se smát od rána do večera. Jelikož to ale nevíme, proto se navzájem mentálně vraždíme. A bereme se přitom extrémně vážně. Vítězem je ten, kdo první vyprskne smíchy. Nikoliv posměchem či výsměchem, ale skutečně upřímným smíchem nad komičností naší existence.

Zdroj: energiezivota.com

 

Podpoř Kontroverzně!

Pokud se Ti líbí naše články, dej Like!