By

Dříve se věřilo, že česnek a cibule zadrží upíra, dnes je tato verze revidována, protože je prokázáno, že neexistují žádní upíři.

Dnes je prokázáno, že se jedná o skutečné peníze pro hlupáky, kteří raději sedí v parlamentu. Nesmíte ani diskutovat o tom, zda před skončením profesionální éry, kdy jdou politici do důchodu mají nastřádaný milion euro.

Dnešní prokázané hrozby jsou blokovány např. v Kolíně nebo nyní ve Weimaru  velkými kovovými kontejnery. Ve Weimaru začne v pátek 364. cibulový trh. Očekává se 300.000 návštěvníků během tří dnů. Na sedmi scénách bude pestrý program s country music, pop, pop, rock a jazz. Na 500 stáncích si mohou návštěvníci koupit cibulové výrobky, šperky, řemesla a další. Na Herderplatz je postaven středověký trh. 

Je zřejmé, že se nabízejí pouze cibulové výrobky a žádné halal jídlo? Znamená to, že vstupy musí být zablokovány kovovými kontejnery a zvýšena policejní přítomnost? Jsou to jen kovové nádoby a jsou dostatečné nebo jsou vylité betonem? Mají policisté jen své služební zbraně a pepřový sprej nebo letos mají samopaly na ochranu nevinného folkového festivalu? Nestane se něco podobného tomu, co se stalo v Nice nebo na vánočním trhu v Berlíně? Policie to konečně potvrzuje. Policie také oznámila, že posílá auta do centra města. Důvodem je zpřísnění bezpečnostních opatření v souladu s možným teroristickým útokem, jako jsou vánoční trhy v Berlíně .

Ano, karneval byl zrušen, Kolínská katedrála je chráněna betonovými patníky, nyní dokonce i cibulový trh  ve Weimaru. Také největší folkový festival v Hesensku, dobytčí trh v Bad Arolsen byly chráněny těžkými betonovými sloupky v přední části podezřelých teroristických útoků radikálních islamistů to jako loni.

Kdy si konečně někdo uvědomí, že nejde o to bojovat s AfD, ale že tady máme potenciální teroristickou hrozbu, která ohrožuje naši křesťanskou a kosmopolitní společnost a neuvěřitelné množství lidských životů? Proč naši politici ani o takové věci nemluví? Kde jsou brožury a ložiska, která hlásí, že naše tradice a hodnoty jsou ohroženy novou muslimskou společností ?

 

Podpoř Kontroverzně!

Pokud se Ti líbí naše články, dej Like!